reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise ikinci Top Gun filminin ismini açıkladı [Video]

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Tom Cruise hiç beklenmedik bir anda Top Gun’ın devam edeceğini müjdelemişti. Başarılı oyuncu şimdi de bu ilgi uyandıran projenin ismini açıkladı.

Aksiyon filmleriyle adından söz ettiren Tom Cruise yakında yeniden çekilen Mumya ile karşımıza gelecek. Farklı tarzıyla dikkat çeken ve Universal Pictures’ın “karanlık evreninin” kapılarını aralayacak olan bu filmin tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor. Bu süreç Tom Cruise’un gelecekteki projelerinden bahsetmesine de vesile oluyor. Bunlardan biri de Top Gun 2.

Özetlemek gerekirse Avustralya’da ekrana gelen Sunrise programına konuk olan Tom Cruise, Top Gun ile ilgili dedikoduları doğrulamıştı. Henüz planlama aşamasındaki projenin çekimlerine 2018’de başlamayı umduklarını dile getirmişti. Başarılı oyuncu son olarak Access Hollywood‘un kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Projeyi Top Gun 2 şeklinde anmak istemediklerini, filmin numaralar yerine Top Gun: Maverick ismiyle izleyici karşısına çıkacağını açıkladı. Ardından devam filminin orijinali ile aynı havaya sahip olacağının altını çizdi. Hatta Harold Faltermeyer‘in bestelediği orijinal film müziklerini kullanacaklarını dile getirdi.

Tom Cruise’u oldukça yoğun bir sene bekliyor gibi görünüyor. Yakında vizyona girecek olan Mumya’nın yanı sıra Görevimiz Tehlike 6, American Made, Luna Park ve Top Gun: Maverick gibi projeler bulunuyor.