reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise’dan Top Gun müjdesi [Video]

Tom Cruise’un en fazla ilgi gören işlerinden biri olan Top Gun‘a devam filmi çekilebileceği uzun süredir konuşuluyordu. Ünlü oyuncu sonunda ağzındaki baklayı çıkarttı ve onun bu sözleri büyük heyecan uyandırdı.

80’li yılların en fazla ilgi gören filmlerinden biri olan Top Gun’ın başrollerinde Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards ve Tom Skerritt isimler yer almıştı. Vizyona girdiği sene gişede tozu dumana katan bu yapım aradan geçen uzun yıllara rağmen unutulmadı. Aksine geçtiğimiz yıllarda devam filmi çekileceğine dair söylentiler başladı. Fakat proje bir türlü resmen duyurulmadı.

Bildiğiniz gibi Tom Cruise yakında yeniden çekilen Mumya ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yapım Universal Pictures’ın “karanlık evreninin” kapılarını açacak. İlerde birçok heyecan uyandıran yapımı sinemaya taşıyacak. Mumya için tanıtım çalışmalarına başlayan Cruise, Avustralya’da ekrana gelen Sunrise programına konuk oldu. Burada kendisine Top Gun ile alakalı dedikodular da soruldu. Başarılı oyuncu tereddüt etmeden bu dedikoduların doğru olduğunu dile getirdi. Şimdilik Top Gun 2 ismiyle anılan projenin gerçekleşme aşamasında olduğunu ve çekimlere 2018 yılı içinde başlamayı planladıklarını açıkladı. Onun bu açıklamalarını hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR