reklamı kapat

POPÜLER

Tom Cruise’lu Mumya’da maceranın başlangıcına şahit oluyoruz [Video]

Nostaljik bir hikayeyi bolca aksiyonla tekrar beyaz perdeye taşıyacak olan Mumya filminden yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Uluslararası pazarlara özel olarak hazırlanan bu fragmanda yeni sahnelere bolca yer veriliyor. Bu sayede yeni maceranın başlangıcına şahit oluyoruz.

Bildiğiniz gibi bu yeni serüvenin başrolünü aksiyon filmleriyle akıllarda yer etmeyi başaran Tom Cruise üstleniyor. Durdurmak için mücadele verdikleri Kraliçe Ahmanet’i ise Sofia Boutella canlandırıyor. Onlara Russell Crowe, Courtney B. Vance, Annabelle Wallis, Jake Johnson ve Marwan Kenzari gibi oyuncular eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Alex Kurtzman‘ın üstlendiği filmde bir grup arkeolog kadim bir kraliçe olan Ahmanet‘in mezarını buluyor. Onların mezarını keşfetmesiyle yüzyıllar süren uykusundan uyanıyor. Hükümdarlığı elinden zorla alınan ve ölüme mahkum edilen bi kraliçe intikam almak üzere geri dönüyor. Serbest kalan ruhu dünya üzerinde hakimiyet kurmaya çabalıyor. Bunun için de bulunmasına vesile olan Nick Morton‘ı kullanıyor. Ahmanet’in yarattığı kaos Orta Doğu’dan Avrupa’ya kadar uzanıyor. Tom Cruise’un hayat verdiği Nick ve arkeolog arkadaşları onun amacına ulaşmasına engel olmaya çalışıyor.

Asıl ismi The Mummy olan film 9 Haziran‘da vizyona girecek. Uluslararası pazarlara özel hazırlanan tanıtımı hemen aşağıda buşabilirsiniz.

VİDEO