reklamı kapat

POPÜLER

John Wick’in yönetmeni Atomic Blonde ile bolca aksiyon vadediyor [Video]

John Wick serisiyle başarısına başarı katan David Leitch şimdi Charlize Theron’u aksiyon dolu bir dünyaya çekiyor. Atomic Blonde isimli bu yapım yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi David Leitch son zamanlarda adından bolca söz ettirmeyi başarıyor. John Wick ile tanınan yönetmen yakında Deadpool 2‘nin kamera arkasına geçecek. Ancak ondan önce soğuk savaş döneminde geçen Atomic Blonde izleyici karşısına çıkacak. 1989 yılında başlayan hikayede MI6 ajanı olan Lorraine Broughton‘ın maceralarına şahit oluyoruz. Başarılı bir casus olan Lorraine özel bir göreve atanıyor. Bunun için devrimin eşiğindeki Berlin‘e gitmesi gerekiyor. Bu yabancı şehirde ona David Percival yol göstermeye başlıyor. Lorraine burada gizli belgelerin peşinde olduğunu zannederken, tuzağa düşürüldüğünü fark ediyor. Elbette mücadele vermeden yenilgiyi kabul etmiyor. Böylece aksiyon dozu yüksek bir hikaye ortaya çıkıyor.

Filmin başrolünde Oscar Ödüllü oyuncu Charlize Theron‘u görüyoruz. Ona son yılların yükselen isimlerinden James McAvoy eşlik ediyor. John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones gibi isimler de yan rollerde yer alıyor.

Farklı bir aksiyon filmi olacak gibi görünen Atomic Blonde’ın 28 Temmuz‘da vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.