reklamı kapat

POPÜLER

John Wick’in yeni rakibi Atomic Blonde olur mu?

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı John Wick serisi kısa sürede izleyicilerin favorileri arasına girmeyi başardı. Şimdi John Wick’in yaratıcılarından David Leitch farklı bir kahramanı beyaz perdeye taşıyor. Charlize Theron‘un rol aldığı Atomic Blonde şimdiden aksiyon sahneleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. İki karakterin de David Leitch’in elinden çıkması izleyicilerin bu kahramanları birlikte görme isteğini artırıyor. Peki John Wick ile Atomic Blonde’ın bir araya gelmesi gerçekten mümkün mü?

Bu fikir her ne kadar fazlasıyla cazip olsa da iki karakteri bir araya getirmenin çeşitli zorlukları bulunuyor. Senaryoyu kenara bıraktığımızda karşımıza zaman engeli çıkıyor. Atomic Blonde, Soğuk Savaş döneminde geçiyor. John Wick’in soluksuz mücadelesi ise günümüzde yaşanıyor. Bu da Lorraine Broughton‘ın ondan yaşlı olduğu anlamına geliyor. İki kahramanın hikayelerinin kesişebilmesi için olayların geçmişe dönmesi gerekebilir. Bu da daha genç bir John Wick göreceğimiz anlamına geliyor. Kısacası böyle bir ortaklık mümkün olsa da, gerekli koşulları sağlayabilmek için fazlasıyla emek gerekiyor. Buna rağmen David Leitch fikre kapalı değil. Aksine bunun şahane bir fikir olduğunu dile getiriyor. Yine de Charlize Theron ve Keanu Reeves’i farklı bir aksiyon filminde karşı karşıya getirmeye daha sıcak bakıyor gibi görünüyor.

Siz ne dersiniz? John Wick ve Atomic Blonde bir araya gelmeli mi? Yoksa Charlize Theron ve Keanu Reeves’in farklı bir aksiyon filminde karşı karşıya gelmesi yeterli olur mu?

YORUMLAR