reklamı kapat

POPÜLER

Atomic Blonde (2017) Charlize Theron

Hafta sonu ne izlesek: Atomic Blonde

28 Temmuz 2017

Başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı Atomic Blonde merak uyandıran tanıtım sürecinin ardından izleyici karşısına çıkıyor. David Leitch’in yönettiği bu aksiyon filmini hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

John Wick karakterini sinemaya taşıyan ve büyük beğeni toplayan David Leitch şimdi farklı bir kahramanla karşımıza çıkıyor. Soğuk Savaş döneminde geçen bu hikayede yetenekleriyle bizi kendine hayran bırakan Lorraine Broughton oluyor. Lorraine, Berlin Duvarı’nın yıkılmasından kısa bir süre önce şehre gönderiliyor. Burada klasik ajanlık işleriyle uğraşacağını, iki tarafa birden çalışan bir ajanı ifşa edeceğini zannediyor. Fakat tehlikenin hiç beklemediği bir yerden gelmek üzere olduğunu fark ediyor. Ekipten biri Berlin’de Lorraine’e tuzak kuruyor. Böylece kahramanımızın asıl yeteneklerini görme fırsatı elde ediyoruz. Atomic Blonde tüm bunların yanı sıra nostaljik film müziği tercihleriyle de öne çıkıyor.

Türkçe adıyla “Sarışın Bomba” karakterine başarılı oyuncu Charlize Theron hayat veriyor. Ona eşlik eden isimler arasında ise James McAvoy, John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones yer alıyor.

Soğuk Savaş dönemine aksiyon dolu bir bakış atacak olan Atomic Blonde, 28 Temmuz‘dan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filme dair görüntüleri haberimizin girişindeki galeride, fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO