reklamı kapat

POPÜLER

Charlize Theron’lu Atomic Blonde son fragmanıyla aksiyonun dibine vuruyor [Video]

Paylaşılan fragman ve sahnelerle kısa sürede büyük heyecan uyandıran Atomic Blonde için geri sayım devam ediyor. Başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı film şimdi de son fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Böylece kahramanımızın yeteneklerine tam anlamıyla şahit olma fırsatı elde ediyoruz.

Bizleri geçmişe götüren bu filmin yönetmenliğini David Leitch üstleniyor. John Wick ile tanınan Leitch bu sefer kadın bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Soğuk Savaş döneminde başarılı bir ajan olan Lorraine Broughton yeni bir görev için Berlin’e gönderiliyor. Kendisine bu yabancı şehirde David Percival‘ın yol göstereceği söyleniyor. Lorraine klasik ajanlık işleriyle uğraşacağını zannederken, tehlikenin çok daha büyük olduğunu fark ediyor. İçeriden biri ona Berlin‘de büyük bir tuzak kuruyor. Dolayısıyla Lorraine’in görevi bir anda hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Böylece kahramanımızın asıl yeteneklerini görme fırsatı elde ediyoruz. Filmin 1989 yılında geçmesi sebebiyle bizleri buram buram nostalji kokan, enfes şarkılar bekliyor.

Bu aksiyon dolu filmin yıldızı Charlize Theron oluyor. Ona James McAvoy, John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones gibi isimler de eşlik ediyor.

Atomic Blonde filmi 28 Temmuz‘da vizyona girecek. Aksiyon sahneleriyle heyecanımızı körükleyen son fragmanı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR