reklamı kapat

POPÜLER

Atomic Blonde: Charlize Theron düşmanlarını topuklu ayakkabıyla ortadan kaldırıyor [Video]

Başrolünde Charlize Theron‘un yer aldığı Atomic Blonde şimdiye kadar paylaşılan tanıtımla büyük heyecan uyandırmayı başarmıştı. Filmden paylaşılan yeni sahnede ise kahramanımız Lorraine düşmanlarını sadece bir ayakkabı yardımıyla alt ediyor.

John Wick’in yönetmeni olarak tanıdığımız David Leitch tarafından beyaz perdeye taşıyan Atomic Blonde’ın vizyona girmesine kısa bir süre kaldı. Heyecan uyandıran bu yapımda Charlize Theron’un yanı sıra James McAvoy, John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones gibi isimler rol alıyor. Bu sefer Soğuk Savaş’ın devam ettiği 1989 yılına dönüyoruz. MI6 için çalışan Lorraine yeni bir göreve atanıyor ve Berlin’e gidiyor. O çok gizli belgeleri bulmakla görevli olduğunu zannederken tuzağa düşürüldüğünü anlıyor. Her şey bir anda hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor.

Paylaşılan sahnede Berlin’e yeni gelmiş olan Lorraine Broughton‘ı görüyoruz. Arabanın şöforu onu “nazikçe sorgulamaya” çalışıyor. Tehlike içinde olduğunu fark eden kahramanımız yavaşça topuklu ayakkabılarını çıkartmaya başlıyor. Uygun anda topuk kısmını bir bıçak gibi kullanarak düşmanlarını ortadan kaldırmayı başarıyor. Sahnenin sonunda içinde oldukları arabaya takla attırarak özgürlüğüne yeniden kavuşuyor.

Aksiyon sahneleriyle öne çıkan Atomic Blonde, 28 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan yeni anları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.