reklamı kapat

POPÜLER

Transformers: The Last Knight yeni tanıtımıyla bolca aksiyon vadediyor [Video]

Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği Transformers serisi beşinci halkasıyla seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bolca aksiyon vadeden Transformers: The Last Knight filminden yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı.

Hatırlarsanız Transformers: The Last Knight önce Anthony Hopkins’in seslendirdiği ilk fragmanıyla karşımıza çıkmıştı. Yeni bir macerayı beyaz perdeye taşımaya hazırlanan bu yapım dünyaca ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Filmde Mark Wahlberg, Gemma Chan, John Goodman, Anthony Hopkins, Stanley Tucci, Josh Duhamel, John Turturro ve Sophia Myles gibi isimler izleyici karşısına çıkıyor.

Senaryosu Matt Holloway ve Art Marcum tarafından kaleme alınan filmde insanlar ve Transformerlar arasındaki savaşa şahit oluyoruz. Her şeyin iyice sarpa sardığı bu dönemde Optimus Prime‘ın nerede olduğu bilinmiyor. İnsanların bu büyük savaştan sağ çıkabilmesinin tek yolu ise geçmişte yatan sırları keşfetmekte gizli. Bu amaçla farklı ortaklıklar kuran Cade Yeager geçmişi irdelemeye başlıyor. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalıyor. Onların bilinmeyen geçmişi de ortaya çıkmış oluyor. Paylaşılan son tanıtımda filmden daha önce görmediğimiz anlara şahit oluyoruz. Kahramanlarımıza biraz daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Transformers: The Last Knight’ın ülkemizde 23 Haziran 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan ikinci tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER