reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok sonunda ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Uzun süredir Marvel filmlerinde görünmeyen kahramanımız Thor’un macerası bir kıyamet hikayesi olarak adlandırılan Ragnarok ile devam edecek. Heyecan uyandıran bu yapımdan ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Thor alıştığımız halinden çok uzak görünüyor. Kahramanımız evrenin öteki ucunda efsanevi çekici olmaksızın mahsur kalıyor. Gücü azalan Thor’un bir an önce Asgard‘a ulaşıp yok oluş anlamına gelen Ragnarok’u durdurması gerekiyor. Ragnarok’un arkasındaki isim olan Hela‘yı durdurması gerekiyor ancak hepsinden önce bulunduğu zor durumdan kurtulmak zorunda… Esir durumuna düşer Thor‘un özgür kalabilmek için bir zamanlar birlikte dövüştüğü Avengers üyelerinden Hulk‘a karşı mücadele vermesi gerekiyor. Hulk’ı tanıdığından bir çözüm yolu bulduğunu zannediyor ancak işler sandığı kadar kolay olmuyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere Thor’un yeni macerasının başrolünde yine Chris Hemsworth yer alıyor. Ona üçüncü filmde Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi ünlü ve başarılı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Yaşanan talihsiz olaylara rağmen neşeli havasıyla dikkat çeken Thor: Ragnarok, 3 Kasım‘da vizyona girecek. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin başlangıcında bulabilirsiniz.