reklamı kapat

POPÜLER

Thor Ragnarok

Doctor Strange’in şov yaptığı Thor Ragnarok kesilmiş sahnesi [Video]

Geçtiğimiz sene vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Thor Ragnarok‘un kesilmiş sahneleri ufak ufak gün yüzüne çıkıyor. Bu sahnelerden birinde Doctor Strange yeteneklerini son damlasına kadar kullanıyor ve Thor’u kendine hayran bırakıyor.

Hatırlarsanız Thor Ragnarok’ta çok kısa bir sahnede de olsa Doctor Strange’i görme fırsatı yakalıyorduk. Benedict Cumberbatch’in hayat verdiği karakter Thor’un babası Odin‘i bulmasına yardımcı oluyordu. Loki ile de sadece birkaç saniye süren bir etkileşim yaşanıyordu. Silinmiş sahne de Sanctum Sanctorum‘da geçiyor fakat olayları tamamen farklı şekilde ele alıyor. Strange, şimşek tanrısından saç örneği aldıktan sonra Odin’in yerini buluyor. Loki’yi ise umumi tuvalete gizlediğini öğreniyoruz. Fakat asıl dikkat çeken Doctor Strange’in yaptığı hareketlerle Thor’u kendine hayran bırakması oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fragmanda dikkat çeken sahne

Hepsinin ardından Ragnarok fragmanında gördüğümüz ancak filmde yer verilmeyen anlara geliyoruz. Stephen Strange veda etmeden hemen önce “Kaderin senin için büyük planları var” diyor. Odin’in kaçınılmaz ölümünden ve Asgard’ın yıkımından üstü kapalı bir şekilde bahsediyor. Fakat onun bu sözleri Thor’un tepkisiyle ciddiyetini kaybediyor.

Gişede büyük başarı elde eden, yakında dijital platformlarda yerini almaya hazırlanan Thor Ragnarok’un kesilmiş sahnesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video