reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston, Doctor Strange olsa nasıl görünürdü?

Loki karakteriyle herkesin sevdiği isimlerden birine dönüşen Tom Hiddleston, Marvel dünyasında başka bir karaktere hayat verse nasıl olurdu? Hayranlardan biri onu Doctor Strange karakterine dönüştürerek bu soruya yanıt arıyor.

Marvel Sinematik Evreni takipçilerinin teoriler ve hayran çalışmaları konusundaki başarısı biliniyor. Onların hayal gücü bir şekilde karşımıza çıkıp bizleri şaşırtmayı başarıyor. Bu kimi zaman Marvel dünyasının geleceğiyle ilgili oluyor. Kimi zaman da “Ya şöyle olsaydı?” üzerine kurulu işler görüyoruz. Bu haberimizde yer vereceğimiz hayran çalışması bizleri alternatif bir gerçekliğe götürüyor. Yakında Disney+‘taki Loki dizisinde boy gösterecek olan Tom Hiddleston’ı farklı bir Marvel karakterine büründürüyor. Onun için seçilen yeni karakter ise Benedict Cumberbatch‘in hayat verdiği Doctor Strange oluyor.

Tom Hiddleston değişimi

marvefx isimli Instagram kullanıcısı tarafından paylaşılan hayran çalışmasında Tom Hiddleston’ı Stephen Strange olarak görüyoruz. Karakterin kendine ait bazı detaylar korunmuş görünüyor. Örneğin meşhur boynuzlu kaskı hala kafasında. Ancak üzerinde Doctor Strange’in kıyafetleri ve pelerini yer alıyor. El hareketleriyle onun meşhur büyülerinden birini yapmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir önceki haberimizde Scarlet Johansson’ın Loki’sine yer vermiş ve “Acaba Tom Hiddleston’ı da Black Widow rolünde görecek miyiz?” diye sormuştuk. Onun yerine karşımıza çıkan Doctor Strange olarak çıktı. Sırada ne var, merakla bekliyoruz!

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı