reklamı kapat

POPÜLER

Chris Hemsworth’ten Marvel’a açık mesaj

2011 senesinden beri Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başardı. Fakat aradan geçen yedi senenin ardından oyuncunun sözleşme süresi doldu. Bu da yakında Thor’a veda edebileceğimiz anlamına geliyor. Ancak Hemsworth elveda demeye pek de hazır değil gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War ve Avengers 4‘ün ardından Marvel’da yeni bir dönemin başlangıcına şahit olacağız. Bunun en büyük nedeni ise oyuncuların büyük bir kısmının sözleşmelerinin bitiyor olması. Bu yüzden gelecek Avengers filmlerinde hangi karakterlerin öleceği büyük merak uyandırıyor. Fakat görünen o ki Thor her şeyin ardından sağ kalmayı başarıyor. Öyle ki anlaşması son bulan Chris Hemsworth yola devam etmek istiyor.

“Daha birkaç gün önce Avengers 4’ün çekimlerini bitirdim. Böylece sözleşmem de son bulmuş oldu. O anda her şeyin bittiğini fark ettim. Birkaç film öncesinde bitirmem gereken birkaç proje daha oluğunu düşünüyordum. Keyif almama rağmen biraz kısıtlanmış hissediyordum. Taika Waititi ile maceramızın ardından karakteri yeniden yorumlamış gibi hissediyorum. Son birkaç filmde Thor değişiyor ve gelişiyor. Normalde devam eden bir seride böyle bir şansa erişmek pek mümkün olmuyor. Bu sayede yenilenmiş hissediyorum. Heyecanım ve hevesim geri döndü. Eğer yeniden Thor olma şansım olursa, buna hayır demem. Üstelik bu sefer oldukça istekliyim. Thor’un geleceğine dair pek çok yeni fırsat da doğdu.”

Chris Hemsworth’ün bu açıklamalarından Thor’u canlandırmaya devam etmek istediği net bir şekilde anlaşılıyor. Bakalım Marvel sevilen oyuncunun bu sözlerinin ardından nasıl bir hamle yapacak?

İlgili video