reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Thor Ragnarok

Thor Ragnarok sonrası değişen Avengers Infinity War kararı

Chris Hemsworth’ün rol aldığı Thor Ragnarok sadece kahramanımızın tarzını değiştirmekle kalmadı, Avengers Infinity War‘a dair kararların yeniden gözden geçirilmesine neden oldu.

Bildiğiniz gibi Thor karakterini senelerdir Chris Hemsworth canlandırıyor. Oyuncu bu rolle özdeşleşti diyebiliriz. Fakat karakterin ele alınış biçimi giderek sıkıcı bir hal almaya başlamıştı desek, abartmış olmayız. Hatta Hemsworth’ün de öyle düşündüğünü önceki açıklamalarından dolayı biliyoruz. Bu gidişat Taika Waititi‘nin yönettiği Thor Ragnarok ile birlikte değişti. Filmin şimdiye kadar seyrettiğimiz süper kahraman uyarlamalarından farklı olması fazlasıyla dikkat çekti. Böylece Thor’a yeni bir tarz kazandırmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Thor Ragnarok’un karakteri bu denli derinden değiştireceğinden başlangıçta Marvel stüdyoları da haberdar değildi. Bu yüzden Avengers Infinity War planlarında çok daha ciddi bir Thor tasvirinin yer aldığı ifade ediliyor. Daha önceki haberlerimizde gördüğünüz üzere karakter için yeni kostümler tasarlanıyor ve bunlar için konsept çalışmaları hazırlanıyordu. Avengers Infinity War için bu çalışmaları hazırlayan sanatçılar gidişattan habersiz bir şekilde eski havasını devam ettiren hatta daha da ciddileşen bir Thor tasvir etmişti. Fakat Ragnarok’un vizyona girmesiyle birlikte bu planların tamamı çöpe atıldı. Karakterin gidişatı yeniden şekillendirildi.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War çekim hataları