reklamı kapat

POPÜLER

Ssangyong

Ssangyong’dan; ÖTV, KDV, bandrol ve kış lastiğini içeren önemli kampanya

Kasım ayı içerisindeki kampanya hamlesini genişleyen ikinci isim olan Ssangyong, vergilerle birlikte takas desteğini de işin içerisine dahil etmiş durumda.

Geride bırakmaya hazırlandığımız kasım ayının ilk günlerinde birbiri ardına gelen kampanyalarla, otomobil sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekecek bir sürece girdik. Hemen hemen tüm üreticilerin dahil olduğu KDV ve ÖTV destekli bu indirim hamlelerinin içerisinde, Güney Kore merkezli Ssangyong da kendisine yer açmıştı. Kullanıcıların yanı sıra üreticiler için de bir hareketlilik getirme potansiyeli barındıran bu kampanyalara ay bitmeden bir yenilik daha yapan Ssangyong, ÖTV+KDV+Bandrol+Kış Lastiği’ni içeren paketle tüm masrafları karşılayacağını açıklıyor. Buna ek olarak takas desteği kampanyası da sunan markanın meraklılarının dikkatini çekeceğine hiç şüphe yok.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya detayları

Marka tarafından paylaşılan detaylara baktığımızda ilk olarak pickup modelinin ön plana çıkartıldığını görüyoruz. Korando Sports’u 88.500TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan Ssangyong SUV sahibi olmak isteyenleri ise, 50.000 TL/12 ay için yüzde 0 faiz imkanıyla karşılıyor. Bu plan kapsamında 130.300 TL’den başlayan fiyatlarla Tivoli ve XLV’nin satın alınabileceğini görebiliyoruz. Önceki fiyatlarla kıyasladığımızda Tivoli 134.350 TL’den 130.300 TL’ye, XLV ise 157.950 TL’den 153.900 TL’ye gerilemiş durumda. Korando ise 99.500 TL’den 88.500 TL gibi önemli bir gerilemeye sahip.