reklamı kapat

POPÜLER

ÖTV ve KDV indirim kampanyalarına Ssangyong da dahil oldu

SUV almayı düşünenler için önemli seçeneklerden birisi olmaya aday Ssangyong, ürün gamındaki tüm modeller için değerlendirilebilir seçenekler sunuyor.

Binek sınıfta tanıtımı gerçekleştirilen pek çok yeni model için, eski günlerinden uzak kaldığına dair cümleler kurabiliyoruz. Bunun en temel sebeplerinin başında Crossover ve SUV sınıfına olan ilgi geliyor. Bugün itibarıyla baktığımızda hemen her markanın en az iki farklı sınıfta SUV modelini kullanıcılarla buluşturduğunu, elektrik geleceği planlarında da bu sınıfı ön plana aldığını görebiliriz. Otomobil almayı düşünenler için kasım ayının bir hayli hareketli geçeceği de aşikarken, sınıfa olan ilginin de artması gibi önemli bir ihtimal karşımızda duruyor. Ürünülerini sadece buraya dönük olarak geliştiren Güney Koreli üretici Ssangyong da, kampanyalarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak. Kasım ayı boyunca Tivoli, XLV, Rexton G4 ve Korando Sports modelleri kampanya kapsamında fırsatlar sunacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat detayları

Kampanya içeriğindeki modellerin detaylarından evvel ödeme imkanlarıyla ilgili detayları da paylaşmadan geçmeyelim. Ssangyong bu bölümde 50.000 TL 12 ay için yüzde 0 ya da 60.000 TL için 18 ay yüzde 0,98 faiz seçeneklerini programa dahil ediyor. Buna ek olarak da 3 ay ertelemeli kredi kampanyası da, araç satın almayı düşünenleri bekleyen noktalar arasında. Modellere baktığımızda ise ilk olarak karşımıza Tivoli çıkıyor. Marka, 1,6 litre benzinli motorun yer aldığı giriş seviyesini Tivoli için 130.300 TL’den başlatıyor. XLV’ye baktığımızda ise 153.900 TL´den başlayan fiyatların var olduğunu görüyoruz. Korando Sports Pickup, 98.500 TL´den başlayan fiyatlarla sunulurken, ailenin en tepesinde yer alan Rexton 750.000 TL´ye satın alınabiliyor.