reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher Henry Cavill

The Witcher yıldızı Henry Cavill’ın kazancı ortaya çıktı

Netflix’in ekrana taşıyacağı The Witcher dizisinin başrolünü üstlenen Henry Cavill‘ın bölüm başına alacağı ücret ortaya çıktı. Sevilen oyuncu diziden ne kadar kazanç elde edecek?

Henry Cavill oyunculuk kariyerindeki çıkışı televizyon yapımlarıyla yakalasa da son zamanlarda sinema filmleriyle karşımıza çıkıyordu. Warner Bros. stüdyosuyla ortaklığı doğrultusunda Superman rolüyle boy gösterdi ve performansı büyük beğeni topladı. Bunun yanında The Man from UNCLE, Mission Impossible Fallout ve Sand Castle gibi işlerle yoluna devam etmişti. Fakat Netflix’in The Witcher projesiyle birlikte televizyona geri dönmeye hazırlanıyor. Onun başrolde yer almak için ne kadar ödeme alacağı ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı.

Variety sitesinin haberine göre Henry Cavill, Geralt of Rivia olarak boy göstereceği her bölüm için 400 bin dolar kazanç elde edecek. Daha önce paylaşılan bilgiler sayesinde biliyoruz ki The Witcher’ın ilk sezonu sekiz bölümden ibaret olarak. Basit bir matematiksel bir işlemle Henry Cavill’ın The Witcher’ın ilk sezonundan 3.2 milyon dolar kazanç elde edeceği anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncunun Superman rolü için ne kadar kazandığını bilmiyoruz fakat Netflix‘in The Witcher teklifi oyuncuya cazip gelmiş gibi görünüyor. Aksi halde sinema kariyerinin ardından televizyona dönmesi için onu ikna etmek bu kadar kolay olmayabilirdi.

İlginizi çekebilir

Witcher dizisi Henry Cavill’ın Geralt videosunu paylaştı