reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Netflix’in The Witcher dizisinde heyecan uyandıran gelişme

Netflix’in izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı The Witcher büyük merakla bekleniyor. Üstelik orijinal serinin okuyucuları ve oyuncular tarafından fazlasıyla eleştirilecek gibi görünüyor. Ancak görünen o ki hakkındaki her gelişmenin büyük ilgi uyandırdığı bu dizinin ilk sezonu için çok beklemeyeceğiz!

Hatırlarsanız Netflix’in The Witcher’ı uyarlayacağı ortaya çıkmasıyla büyük bir heyecan oluşmuştu. Herkes bu fantastik dünyanın kafasındaki şekilde ekrana aktarılmasını bekliyor. Fakat bu elbette mümkün olmayacak. Bizleri ve pek çok izleyiciyici asıl heyecanlandıran gelişme ise Efsunger Geralt’ı Henry Cavill’ın canlandıracağının açıklanması olmuştu. Kimileri bu tercihi çok beğendi, kimileri çok eleştirdi. Buna rağmen Henry Cavill’ın Geralt olması büyük dikkat çekti. O zamandan bu yana The Witcher dizisi yakından takip ediliyor.

Deadline sitesinin haberine göre Netflix yatırıcımlara yılın son çeyreği hakkında bilgilendirici bir metin gönderdi. Bu metinde The Crown, Stranger Things gibi dizilerin yanında The Witcher’ın da ismi yer alıyordu. Dizinin 2019’un son üç ayında izleyici karşısına çıkması beklendiği ifade ediliyordu. Bu bilgiler ışığında ilk sezonun ekim, kasım veya aralık ayında Netflix kütüphanesine ekleneceği ortaya çıkmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz ortada net bir tarih olmasa da, bu bilgi bekleyişimizin zannedildiği kadar uzun sürmeyeceğini ortaya koyuyor. Bakalım ilk sezon serinin büyük hayranlarının beklentilerini karşılayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Diziden paylaşılan ilk video