reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

Henry Cavill’ın şaşırtıcı The Witcher açıklaması

Son zamanlarda Superman açıklamalarıyla gündeme gelen Henry Cavill, The Witcher dizisinin tanıtım çalışmalarına başladı. Bu süreçte dizideki dövüş sahneleri hakkında enteresan bir açıklamada bulundu. Oyuncunun olabildiğince dublör kullanmamayı tercih ettiği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi The Witcher çok yakında Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henry Cavill da tanıtım için farklı programları dolaşmaya başladı. Oyuncunun son durağı Jimmy Kimmel Live programı oldu. Programın sunucusu Jimmy Kimmel, başarılı oyuncuya  “Dizideki dövüşme sahnelerinde gerçekten sen yer alıyormuşsun gibi görünüyor. Dövüş sahnelerinde dublör kullanıyor musun?” diye sordu. Henry Cavill da olabildiğince dürüst şekilde cevap vermeyi tercih etti.

Henry Cavill’ın The Witcher yaklaşımı

“Dövüş sahnelerinde gördüğünüz çoğunlukla benim. Olabildiğince dublör kullanmamaya çalışıyorum. Örneğin az önce izlediğimiz sahnede hiç dublör kullanmamıştım. Benim için karakterin aksiyon sahnelerinin içinde varolması da çok önemli. Öteki türlü oyunculuk yaptığımız bir sahne, ardından gelen aksiyon sahnesi ve tekrar oyunculuk anları oluyor. Bu düzenekte dövüş ayrı ve farklı bir bölüm oluyor. Hikaye içinde karakterin olduğu tüm sahnelerin içinde yer alabilmek benim için önemli.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklama sayesinde Henry Cavill’ın The Witcher özelinde oyunculuğa bakış açısı da netlik kazanmış oluyor. Onun fiziksel olarak elinden geleninin maksimumunu yaptığını öğrenmiş oluyoruz. Oyuncu spor programını da bu doğrultuda ayarlıyor ve karakterine inandırıcılık kaçmak için çaba harcıyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin fragmanı