reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Witcher dizisi

Witcher yeni fotoğrafındaki detayla hayran eleştirilerini cevaplıyor

Netflix, Witcher dizisi için yeni bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraf hayranların ilk isyanına yanıt verirken, Roach’u da nihayet sahneye çıkarıyor.

Şimdiden en çok merak edilen Netflix yapımları arasına girmeyi başaran Witcher dizisi yeni bir fotoğrafla “bir taşla iki kuş” vuruyor. Dizi ilk fotoğrafları yayınladığında bazı hayranlar birkaç detaya takılmıştı. Onlardan biri Roach‘un ilk fotoğraf serisinde olmamasıydı. Oyunlarda olmadık yerlerde olmadık şekillerde bulunabilen Roach kitaplarda da Geralt’ın en “güvenilir” yoldaşı. Haliyle hayranlar ilk fotoğraflarda Henry Cavill’ı at üstünde görmek istiyordu. Hayal kırıklığına uğrayan hayranlar için nihayet Roach’lu ilk fotoğraf paylaşıldı. Ancak bu fotoğraf sadece Roach’u getirmekle kalmıyor, aynı zamanda ilk fotoğraflarda çok fazla eleştirilen bir detayı da barındırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Witcher ikinci kılıcını da taşıyor

İlk fotoğraflarda Geralt’ın bir yakın çekimi, bir sırt pozu, bir de cephe pozu görme fırsatı edinmiştik. Bu karelerde hayranlar Geralt’ın tek bir kılıcı olduğunu gördüğünde hayli sinirlenmişti. Oyunlarda Geralt her ne kadar biri demir biri gümüş iki kılıcını da sırtlanıp maceradan maceraya atılsa da, kitaplarda kahramanımız gümüş kılıcı zarar görmesin diye Roach’un üzerinde bırakıyor. Geçmişte de bahsetmiştik; dizi oyunlara değil kitaplara sadık şekilde ilerliyor. Bu Geralt’ın iki kılıcı taşıma şekline kadar böyle işliyor. Lauren S. Hissrich, fotoğrafı paylaştıktan sonra hayranlara “Eğer fotoğrafı yakınlaştırırsanız başka bir şey daha görebilirsinizdiyerek Roach’un yan tarafından hafifçe görünen gümüş kabzayı işaret ediyor.

Açıkçası dizi yayınlanan her bir fotoğrafla daha da ikna edici olmaya başlamış durumda. Detaylara verilen özeni şimdilik fotoğraflarla gösteren yapımın sunacakları merak ediliyor. Dizinin net bir yayın tarihi yok. Ancak Witcher, 8 bölümden oluşan ilk sezonuyla 2019’un sonlarına doğru Netflix kütüphesindeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Another Life