reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill'ın Instagram üzerinden paylaştığı Netflix Witcher fotoğrafı

Netflix’in Witcher dizisinden nihayet ilk fotoğraflar! [Galeri]

Netflix, Witcher dizisi için ilk görselleri ve resmi Twitter ve Instagram hesabını paylaştı. Henry Cavill başrolünde Rivialı Geralt geliyor.

CD Projekt RED’in oyun serisiyle, hatta özellikle Witcher 3 ile en popüler zamanlarına ulaşan kitap serisi Witcher, Netflix dizisi için gün sayıyor. Başrolü Henry Cavill‘ın üstlendiği yapımdan uzun zamandır resmi bir açıklama duyamamıştık. Ancak nihayet yapımın resmi Twitter ve Instagram hesabı bugün itibarıyla hareketlendi. Yapımdan ilk fotoğrafları paylaşan dizi bizi Geralt, Ciri ve Yennefer’le buluşturuyor. Dizide Cavill’a Ciri rolünde Freya Allan, Yennefer rolünde ise Anya Chalotra eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Witcher
Netflix Witcher
Netflix Witcher
Netflix Witcher
Netflix Witcher
Netflix Witcher
Netflix Witcher

Netflix Witcher dizisi için ilk paylaşımları yaptı

Şu noktada diziyle ilgili haberleri çok takip etmemiş ya da konusuna dair çok bir fikri olmayanlar için bir not düşmekte fayda var. Dizi Andrzej Sapkowski’nin kaleme aldığı kitap serisini temel alıyor. Yani özelllikle Witcher 3’ü bitirip diziye geçiş yapmayı düşünüyorsanız büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz! Yapımda aynı zamanda bilindik logonun da değişime uğradığı paylaşılan görsellerde görünebiliyor. Tabii bu durum ikonik kolyenin de değişimine sebep olmuş…
poster
Dizinin yaratıcılığını Daredevil, The Defenders ve The Umbrella Academy gibi yapımlarda yardımcı baş yapımcılığı da üstlenen Lauren Schmidt gerçekleştiriyor. 8 bölümden oluşan ilk sezon içinse ne bir fragman ne de bir tarih açıklanmış değil. Ancak dizinin bu yılın sonlarına doğru platformdaki yerini alacağı geçmişte açıklanmıştı.

O zamana kadar Türkçeye de çevrilen kitap serisini okuyabilir, her ne kadar dizi farklı bir yol izleyecek olsa da Steam’de halihazırda indirimde olan üçüncü oyunu deneyebilirsiniz!

İlginizi çekebilir

Henry Cavill’ın Geralt olarak yayınlanan ilk videosu