reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Witcher dizisi

Netflix, Witcher dizisi için Ciri ve Yennefer’ini buldu!

10 Ekim 2018

Netflix heyecanla beklenen Witcher dizisi için en önemli karakterlerden Ciri ve Yennefer’i canlandıracak oyuncuları seçti.

Henry Cavill’ın Geralt’ı canlandıracağını açıkladıklarından bu yana sessizliğe gömülen Witcher dizisi için Netflix nihayet iki yeni karakteri daha duyurdu. THR‘nin özel haberine göre hem Ciri hem de Yennefer’i canlandıracak oyuncular belli oldu. Hikayenin özellikle oyuncular için en önemli karakterlerinden olan ve kısa süre önce büyük tartışmalar yaratan Ciri‘yi Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands) canlandıracak. Geralt’ın en büyük aşkı Yennefer rolünü ise Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) üstleniyor. Şu noktada dizinin oyunlardan değil de kitaplardan daha çok esinleneceğini de küçük bir hatırlatma olarak ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Dizide Ciri rolünü Freya Allan canlandırıyor.

Başka hangi karakterler belli oldu?

Witcher dizisi için açıklanan karakterler arasında Kraliçe Calanthe ve kocası Eist yer alıyor. Bu iki karakteri sırasıyla Jodhi May ve Björn Hlynur Haraldsson canlandıracak. Druid Mousesack rolünde Adam Levy’i izleyeceğimiz dizide sürgündeki prenses Renfri rolünde ise Millie Brady yer alacak. Son olarak büyücü akademisinin baş ismi Tissaia ise MyAnna Buring tarafından canlandırılacak. Dizideki en çarpıcı isim ise tahmin edildiği gibi Geralt rolünü üstlenen Henry Cavill. Dizinin yayın tarihi konusunda henüz net bir bilgi yok ancak oyuncular yavaş yavaş belli olduğuna göre yakında daha detaylı bilgiler edineceğiz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Deadly Class fragmanı