reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

The Witcher öncesi izlemeniz gereken 3 yeni video [İzle]

Netflix, The Witcher dizisi için üç yeni video yayınladı. Karakterleri yakından tanıyacağınız bu videolar sizi diziye hazırlayacak.

Netflix, 2019’un en çok merak edilen dizilerinden The Witcher için hazır. Dizinin ilk sezonunun yayınlanmasına iki haftadan az bir zaman kalmışken, şimdi izleyiciler de karakter tanıtımlarıyla hazırlanıyor. Witcher’ı daha önce duymadıysanız, kitapları okumadıysanız veya oyununu oynamadıysanız yaklaşık 3 dakikalık bu videolar hikaye hakkında size bir fikir verecek; ana üç karakteri de dizi başlamadan tanıma imkanı sağlayacak. Hayli ünlü oyun serisinden değil de doğrudan yazar Andrzej Sapkowski’nin kitap serisinden uyarlanan dizi bizi Rivyalı Geralt’ın hikayesine götürüyor. Toplam 8 kitaptan oluşan serinin ilk 6 kitabının Pegasus Yayınları tarafından Türkçeye çevrildiğini de ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher, Game of Thrones’un yerini doldurmaya hazırlanıyor

20 Aralık‘ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan dizinin ilk sezonu bizi 8 bölümle karşılayacak. Henüz ilk sezon yayınlanmadan ikinci sezon onayını da kapan yapım ise uzun sezonlar boyunca hikayesini anlatma niyetinde gibi görünüyor. Konu konusunda ise pek sıkıntı çekmeyeceği kaynak materyalin zenginliğiyle görünebiliyor. Game of Thrones’un boşluğunu doldurmaya hazırlanan yapım, Game of Thrones’tan farklı olarak yarım bir kaynakla yola çıkmadığı için de hayranların içi biraz daha rahat. Ancak dizinin sunacaklarını elbette ilk sezonla beraber göreceğiz.

The Witcher dizisinde başrolü Henry Cavill üstleniyor. Kendisine Yennefer rolünde Anya Chalotra, Ciri rolünde ise Freya Allan eşlik ediyor. Cavill’ın anlatımıyla Geralt karakterinin videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Yennefer ve Ciri karakterlerinin videoları haberin devamında yer alıyor. Dizinin setine yaptığımız ziyaret ve özel röportajlarımızı ise buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

İlgili video

Yennefer

Ciri