reklamı kapat

POPÜLER

Ghostbusters: Afterlife fragmanında Stranger Things esintileri

Ghostbusters: Afterlife fragmanında Stranger Things esintileri [İzle]

Heyecanla beklenen Ghostbusters: Afterlife ilk fragmanıyla Stranger Things esintileri hissettiriyor ve sebebi Finn Wolfhard değil.

Advertisement

Ghostbusters: Afterlife, efsane seriyi bir kez daha vizyona geri getirmek için hazır. İlk fragmanı paylaşılan filmin fragmanında ise Stranger Things esintileri görmek mümkün oluyor. Yalnız bir anne ve iki çocuğunu merkeze oturtan hikayede hem geçmişe dönüş hem de yeni neslin ilanı gerçekleşiyor. İki kardeş yeni hayatlarına alışmaya çalışıp kendilerine yeni bir çevre oluştururken evde eski bir hayalet kapanı bulunuyor. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan hayaletlerle ise hikaye tamamen değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ghostbusters: Afterlife genç hayalet avcılarını sahneye alıyor

Bir önceki filmde tamamen kadınlardan oluşan bir takım deneyen seri istediği başarıyı vizyonda yakalayamamıştı. Bu sefer son dönemlerin en popüler televizyon dizisi Stranger Things formülünde olduğu gibi doğaüstü olaylarla başa çıkmak için gençler kadraja alınıyor. Üstelik ekipte Stranger Things’ten bir isim daha bulunuyor. Finn Wolfhard, It performansından sonra şimdi karşımıza Ghostbusters ile çıkıyor. Hikaye her ne kadar yeni nesili merkezine alıyor gibi görünse de orijinal ekibe de yer veriyor. Yapımda Harold Ramis’in dışında Bill Murray, Dan Aykroyd ve Ernie Hudson’ın boy göstermesi bekleniyor.

Ancak gün sonunda bu bir ikinci nesil filmi. Yeni nesile yol gösterecek “öğretici figürü” bu filmde Paul Rudd canlandıracak gibi. Finn Wolfhard’ın dışında yapımda Carrie Coon ve Mckenna Grace de yer alıyor. Fragmanını haberin üzerinden izleyebileceğiniz yapım Temmuz 2020‘de vizyondaki yerini alacak.