reklamı kapat

POPÜLER

Ghostbusters’tan ilk fragman geldi [Video]

15 Şubat 2016

30 yıllık Ghostbusters (Hayalet Avcıları) efsanesinin yeniden çekileceğini öğrendiğimizde büyük bir merak ve bir yandan korkuyla beklediğimiz yeni Ghostbusters için ilk fragman yayınlandı. Ancak şimdilik korkacak pek bir şey yok zira yayınlanan videoda neredeyse hiçbir detay görmüyoruz.

Korkunun nedeni elbette 30 yıllık efsanenin, Hollywood’un “yeniden çekme” doyumsuzluğu uğruna hiç edilme ihtimali. Yeni filmde kadın karakterlerin oynayacak olması, o karakterler için seçilen oyuncuların ciddiyetten uzak tipler olması ve film için yayınlanan görsellerin de pek iç açıcı olmaması bu ihtimalleri biraz daha artırmıştı. Bu ahval ve şerait içerisinde tek ümit olan fragmanı beklemeye başladık ve o da geldi. Ancak “fragmanın fragmanı” niteliğindeki video henüz fikir vermekten çok uzakta.

New York caddelerindeki koşuşturmayla yaklaşmakta olan tehlikenin habercisi olan fragman, 3 Mart’ta yayınlanacak asıl fragmanın duyurusu niteliğinde. Meşhur “Who you gonna call?” repliğinin de gösterildiği kısa fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, film için şimdiye kadar yayınlanan görsellere yukarıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR