reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Witcher dizisi Henry Cavill

Witcher dizisi Henry Cavill’ın Geralt videosunu paylaştı [İzle]

Netflix‘in merakla beklenen Witcher dizisi, ilk görüntüleri paylaştı. Henry Cavill‘ın Geralt yorumu, kısa bir video ile paylaşıldı.

Netflix, Witcher dizisi açıklamasını yaptığından bu yana gerek oyuncular gerek serinin hayranları merak içinde nasıl bir iş çıkacağını bekliyor. Başrol olarak açıklanan Henry Cavill ise pek çok tartışmayı beraberinde getirmişti. Cavill’ın role uymayacağını düşünenlerin yanı sıra Superman rolüyle özdeşlemiş aktörün başarılı bir şekilde rolün altından kalkacağını savunanlar da vardı. Pek çok kullanıcı ise Cavill’ın fazla “yakışıklı” olmasına takılmıştı. Geralt olarak nasıl görüneceği merak edilen Henry Cavill, paylaşılan kısa videoda bunu ortaya seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Witcher dizisi için Henry Cavill ile ilk videosunu yayınladı

Witcher dizisi için yayınlanan 20 saniyelik videoda Henry Cavill hiç konuşmuyor ancak bize Geralt’ın dizide nasıl görüneceğini gösteriyor. Uzun gümüş saçlarla karşımıza çıkan Cavill’ın ise beklentilerin aksine sakalları yok. Temiz suratlı bir Geralt yer alacak filmde anlayacağınız. Ancak filmin geçeceği zaman dilimi düşünülünce bu çok şaşırtıcı değil. Zira Yennefer rolünü üstlenen Anya Chalotra’nın da çok genç göründüğünü söyleyebiliriz. Hikaye biraz daha “erken dönemde” geçiyor gibi anlayacağınız. Ciri‘yi Freya Allan’ın canlandıracağı açıklanan dizi için Netflix henüz yayın tarihini vermedi. Ancak buradan ulaşabileceğiniz son açıklamalarla kadro yavaş yavaş netleşmiş gibiydi. Triss’in açıklanmaması ise hikayenin Triss öncesi dönemini ele aldığına ilişkin bir başka işaret olarak karşımıza çıkıyor. Cavill’in Geralt’e dönüştüğü kısa tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.