reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher dizisi

The Witcher dizisiyle ilgili heyecan verici iddia

Netflix, The Witcher dizisi ile serinin hem okuyucularını hem de oyuncularını heyecanlandırmış durumda. Henry Cavill‘ın Geralt’ı canlandırdığı dizi içinse haberler iyi.

The Witcher dizisi, Netflix’in bu zamana kadarki uyarlamaları arasında en çok heyecan yaratan iş olabilir. Efsunger Geralt’ın maceralarına ortak olacağımız yapımda, Geralt’ı Henry Cavill’ın oynayacağı açıklandığından beni projenin üzerindeki ilgi ise artmış durumda. Çekimlerine çoktan başlanan yapımla ilgili ise Netflix cephesinde büyük bir memnuniyet var gibi görünüyor. DC Sinematik Evreni ile ilgili içeriden sık sık bilgiler veren güvenilir hesaplardan KC Walsh, Netflix’in diziyi uzun soluklu tutmaya karar verdiğini söylüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Dizi yayınlanmadan yeni sezon onayı gelebilir”

The Witcher dizisi için Walsh’ın yorumu şöyle “Görünen o ki Netflix diziden hayli memnun ve daha sezon yayınlanmadan ya da yayınlandıktan çok kısa süre sonra birden fazla sezona yeşil ışık yandığını görebiliriz. Bu durum Cavill’ın programını hayli yoğunlaştıracak. Bu da Superman’i geride bıraktığı konusundaki kanıtları güçlendiriyor.

Hatırlarsanız Cavill’ın Superman rolünü tamamen bıraktığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Aquaman yıldızı Jason Momoa ile Cavill ile konuştuğunu ve böyle bir şey olmadığını dile getirmişti. Öte yandan dizi Cavill’ın hayatında büyük yer kaplasa da aynı anda birden fazla işte çalışan ilk aktör olmayacağı aşikar. Dizi projeleri devam ederken film çekimleri yapan başka oyuncular da bulunuyor. Witcher’ın ise birkaç sezon şeklinde karşımıza çıkacak olması şimdiden heyecan verici. Unutmadan ufak bir hatırlatma da yapalım, dizi serinin oyununa değil, kitabına sadık şekilde ilerleyecek.

İlginizi çekebilir

Diziden paylaşılan ilk video