reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Aquaman Jason Momoa Superman açıklaması

Aquaman yıldızından heyecanlandıran Superman açıklaması

Aquaman yıldızı Jason Momoa, hayranları üzen Superman iddialarıyla ilgili heyecan verici bir açıklamada bulundu.

Advertisement

Türkiye’de ne yazık ki vizyon tarihi biraz ötelenerek 28 Aralık‘a çekilen Aquaman filminin yıldızı Jason Momoa, DC Sinematik Evreni ile ilgili akıllardaki soru işaretlerinden birini gideriyor. Geçtiğimiz aylarda Henry Cavill’ın Superman rolüyle işinin bittiğine ve role bir daha dönmeyeceğine ilişkin haberler basına yansımıştı. Hatta öyle ki Warner Bros.’un sinematik evreni yeniden şekillendireceği iddiaları dahi dolaşıyordu. Aquaman filmi tanıtımları için ET‘ye röportaj veren Momoa’ya bu konu da soruldu. Ünlü aktör ise bu konuda şüpheye yer bırakmayacak şekilde net bir cevap veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Kesinlikle hayır”

Eylül ayında baş gösteren bu dedikodular, Cavill’ın Witcher dizisine dahil olmasıyla iyice alevlenmişti. Ancak Momoa’ya Cavill’ın rolü bırakıp bırakmayacağı sorulduğunda ünlü aktör şu şekilde cevap veriyor: “Henry ile konuştum. Kesinlikle karakteri bırakmıyor. Karakteri çok seviyor. Hayır. Yüzde yüz eminim. Böyle bir şey olmayacak.

Momoa’nın bu derece net bir yanıt vermesi ancak Cavill’ın konu hakkında böyle net konuşmaması ise hayli garip. DC’nin sinematik evreni daha yeni yeni şekillenirken önemli oyuncuları kaybetmesi ise evrenin ne kadar hayrına olur bilemiyoruz. Ancak görünen o ki Cavill, Superman rolünü bırakmaya pek niyetli görünmüyor. Sinematik evrendeki film sıralamasına göre Cavill’ın yakın zamanda bir filmde yer alacağını ise pek sanmıyoruz. Öte yandan Ben Affleck’in Batman rolüne dönmeyeceği iddialarının da hala devam ettiğini hatırlatalım.

28 Aralık’taki Aquaman’den sonra 5 Nisan 2019’da Shazam! ile DC evrenini şekillendirmeye devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir

Aquaman’in Türkçe altyazılı fragmanı