reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman Superman

Superman’in yıldızı Henry Cavill’dan eğlenceli Aquaman paylaşımı

Aquaman vizyona girdi ve gişede fırtına gibi esiyor. Kazancıyla da Warner Bros’un yüzünü güldürüyor. Aquaman’in Justice League dostlarından Superman de bu başarıya sessiz kalmadı. Ortaya çıkan sonucu kutlayan, eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Justice League’de birlikte rol alan Henry Cavill ve Jason Momoa arasındaki dostluk bir kez daha gündeme geliyor. Momoa’nın geçtiğimiz günlerde Superman’i savunmasının ardından, sıra Henry Cavill’a geldi. Sevilen oyuncu Instagram hesabından Aquaman’e dönüştüğü eğlenceli bir fotoğraf paylaştı. Asıl mesaj ise açıklama kısmında yer alıyordu: “Günün, büyük kucaklaşmaların, büyük kahkahaların ve büyük boy biraların adamı, dostum Jason Momoa’yu ortaya koyuyorum. Nasıl olmuş? Şakayı bir yana bırakırsak, sonunda Macaristan’da Aquaman’i izleme şansına eriştim. Jason Momoa, James Wan ve projeye dahil olan herkes şahane bir iş çıkartmış. Eğer hala izlemediyseniz mutlaka seyredim. Jason, seni seviyorum dostum. Harikasın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa bu güzel sözlere şu yorumla karşılık verdi: “Şükürler olsun çoktan Superman karakterini canlandırıyorsun. Yoksa çoktan işimden olmuştum. Seviliyorsun dostum. Desteğin için teşekkürler.”

Bu açıklamayla birlikte DC sinematik evreni oyuncuları arasındaki dostluk bir kez daha gözler önüne seriliyor. Henry Cavill, Aquaman’i kutlayarak hala Superman olduğunu da onaylamış oluyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman