reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay E8 2.0

Bang & Olufsen Beoplay E8 yepyeni özelliklere kavuşuyor

Kısa bir süre önce incelediğimiz BeoPlay E8 güncellenmiş versiyonuyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kablosuz şarjlı kılıfıyla fark yaratan kulaklık Beoplay E8 2.0 adını taşıyor.

USB-C destekli kablosuz şarj cihazı kulaklığa ekstradan fazla güç sağlıyor. Bir önceki model 12 saate varan güç sağlarken yeni model kulaklığa ekstradan 16 saate kadar güç sağlıyor. BeoPlay E8’i üç defa tam şarj edebilen cihazda kalan şarjı gösteren yeni LED’ler de bulunuyor. Bang & Olufsen ayrıca, şirketin olağan tarzında tasarlanan ve 10 W’a kadar kablosuz hızlı şarj desteği sunan fırçalanmış alüminyum ve dana derisinden üretilen yeni bir kablosuz şarj pedini de tanıttı. Kulak içi bir model olan Beoplay E8 kullanıcıların el hareketleriyle kontrol edilebiliyor. Böylece yeni bir şarkıya geçmek veya dinlediğini parçayı durdurmak çok daha pratik bir hal alıyor. Bu kablosuz kulaklığın sıçramaya ve toza karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her güzel bir şeyin bedeli var

BeoPlay E8 2.0, 14 Şubat’ta yurt dışında piyasaya sunulacak. Yeni modelin satış fiyatı ise 350 dolar olacak. Kulaklığın mart ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Kulaklığın Türkiye fiyatı henüz belli olmasa da 2 bin TL’ye yakın bir fiyata sahip olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Bang & Olufsen’ın ikonik tasarımıyla dikkat çeken yeni harikası: Earset