reklamı kapat

POPÜLER

Superman

Henry Cavill’dan Superman söylentilerini bitiren paylaşım

DC sinema evreninde Superman’e hayat veren Henry Cavill’ın ayrılmak istediğine dair söylentiler sevilen oyuncunun paylaşımıyla birlikte yalanlanmış oldu.

Söz konusu DC sinema evreni olunca söylenti arkasına söylenti geliyor. Bir dönem sadece Ben Affleck’in Batman rolünü bırakacağı iddialarıyla geçti. Belirsizlik geçtiğimiz hafta son buldu ve Affleck’in gerçekten DC dünyasından ayrıldığını öğrendik. Durum böyle olunca gözler benzer iddialarla gündeme gelen Henry Cavill’a çevrildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız bir süre önce Henry Cavill’ın Superman olmaktan vazgeçtiği konuşuluyordu. Hatta onun The Witcher’ın başrolü olması bu söylentileri güçlendirmişti. Oyuncunun sessiz kalması da “söylenenler herhalde doğru” diye düşünmemize neden olmuştu. Daha sonra Aquaman’in yıldızı Jason Momoa çıktı ve söylentileri yalanladı. Fakat Ben Affleck’in ayrılığından sonra kafalarda yine aynı soru belirdi. Henry Cavill da Instagram hesabından yaptığı paylaşımla tartışmaları sonlandırdı. Sevilen oyuncu gerçek boyutlardaki Superman figürünün yanında poz verdi. Altında da “Her zaman antreman yapmıyorum fakat yaptığımda yanımda Superman oluyor” sözlerine yer verdi.

Henry Cavill’ın bu paylaşımı sayesinde en azından Superman’in hala bizlerle olduğunu öğrendik. Bakalım Warner Bros. Batman’in değişimi için nasıl bir kılıf uyduracak.

 

View this post on Instagram

 

I don’t always workout, but when I do, I workout with Superman. #Superman #GymStuff @FlexGymBudapest

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı