reklamı kapat

POPÜLER

Man of Steel 2

Henry Cavill Man of Steel 2 söylentilerini yalanladı

Gün geçmiyor ki DC projeleri yeni bir söylentiyle gündeme gelmesin. Bu sefer herkesin dilinde olan Man of Steel 2 söylentisi Henry Cavill tarafından yalanlandı.

Bildiğiniz gibi bir dönem Henry Cavill’ın Superman rolünü bırakmaya hazırlandığı konuşuluyordu. Uzun süre yalanlanmayan bu iddialar DC hayranlarının kafasını fazlasıyla karıştırmıştı. Kısa bir süre önce Henry Cavill’ın Instagram hesabından yaptığı Superman paylaşımıyla onun rolü bırakmayacağı netlik kazandı. Fakat dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor. Bu sefer de Cavill’ın Man of Steel 2 filmini çekmek için Warner Bros stüdyolarıyla pazarlık aşamasında olduğu söylendi. İddianın asıl dikkat çekici kısmı ise Cavill’ın seçilecek yönetmen ve yazılacak senaryo noktasında söz hakkı istemesi oldu. Yani İngiliz oyuncunun Man of Steel 2’nin yaratıcı kısmında da yetki istediği ifade ediliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnternet dünyasında hızla yayılan bu söylentiyi Henry Cavill’ın menajeri yalanladı. Collider‘a yapılan resmi açıklamada çok konuşulan bu söylentilerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığı söylendi. Öte yandan Man of Steel 2 filmi gerçekten gelecek mi, yoksa gelmeyecek mi noktasında herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat Warner Bros stüdyolarının bu projeyi San Diego Comic Con 2019’da açıklamaya niyetli olduğu söyleniyor. Bakalım bu sefer iddialar doğru çıkacak mı.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı