reklamı kapat

POPÜLER

Man of Steel 2

Henry Cavill’dan Man of Steel 2 önerisi

Batman v Superman ve Justice League‘in ardından Henry Cavill’ın yakında Man of Steel 2 ile boy göstermesi bekleniyor. Sevilen oyuncunun henüz geliştirilme aşamasında olan proje için güzel bir önerisi var.

Bildiğiniz gibi Henry Cavill şimdilerde Görevimiz Tehlike 6 filmiyle izleyici karşısına çıkıyor. Bu vesileyle pek çok farklı medya kuruluşuyla bir araya gelip röportaj veriyor. Bunun yanı sıra sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanıyor. Kısa bir süre önce Facebook üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirdi ve gelen soruları yanıtladı. Bu sorulardan biri de hangi Superman hikayesinin beyaz perdeye uyarlanmasını istediği yönündeydi. Yani bir anlamda Man of Steel 2’de hangi çizgi romanın uyarlanmasını istersin diye sorulmuş oldu. Henry Cavill da çok net olmasa da şöyle bir yanıt vermeyi tercih etti:

“Superman çizgi romanlarının büyük bir hayranıyım. Şimdiye kadar onun hikayelerinin büyük bir kısmını anlatma şansımız oldu. Tamamen olmasa da, belli parçaları beyaz perdeye taşıyabildik. Bu yüzden onlardan farklı bir şey olmasını isterim. En azından kendi favorimi söyleyebilirim: Superman: For Tomorrow. Fazlasıyla ilham alınabilecek bir hikaye. Şahane bir film olacağına inancım tam.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Warner Bros. Henry Cavill’ın bu önerisi Man of Steel 2 için değerlendirecek mi? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı