reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill

Superman’ın yıldızı Henry Cavill James Bond’a göz kırpıyor

DC çizgi romanlarından uyarlanan filmlerde Superman olarak seyretmeye alıştığımız Henry Cavill aksiyon filmlerinde de başarılı bir performans ortaya koyarak adından söz ettirmeyi başarıyor. Son olarak Görevimiz Tehlike 6’da izleyici karşısına çıkan oyuncu gözüne James Bond‘u kestirmiş gibi görünüyor.

Görevimiz Tehlike 6 filminde August Walker karakteriyle boy gösteren Henry Cavill filmin tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Bu süreçte Yahoo UK de sevilen oyuncuyla röportaj gerçekleştirdi. Ona James Bond karakterine hayat vermek isteyip istemediği soruldu. Cavill da oldukça net bir şekilde yanıt verdi.

“James Bond olmayı isterim. Bunun oynaması keyifli bir rol olacağını düşünüyorum. Karakter İngiliz. Bu da şahane. Görevimiz Tehlike 6’yı da rozetlerim arasına eklediğime göre James Bond’da dublörsüz sahneler çekmemiz mümkün olabilir. Bu filmde öğrendiklerimi başka bir projeye taşımak ve devam ettirmek keyifli olur. Öte yandan İngiliz bir karakteri canlandırmak isterim. Canlandırdığım karakterler genelde İngiliz olmuyor. Kısacası evet, böyle bir fırsatım olsun isterim. Teklife olumlu yanıt verirdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görevimiz Tehlike 6’dan önce The Man from UNCLE filminde de rol alan Henry Cavill aksiyon sahnelerinin altından başarıyla kalkıyor. James Bond için de fena bir tercih olmaz. Siz ne diyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6’da Tom Cruise ve Henry Cavill’ın tanıştığı sahne