reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill’ın James Bond iddiasını güçlendiren hayran çalışması

Son zamanların en çok konuşulan sinema meselesi denince akla Avengers 4 ve James Bond geliyor. Serinin 25. filmi için çalışmalar devam ederken bir sonraki Bond’u hangi oyuncunun canlandıracağı konuşuluyor. Hazırlanan yeni hayran çalışması ise Henry Cavill‘ın bu alandaki iddiasını kuvvetlendiriyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse sinemanın en uzun soluklu serilerinden James Bond yakında büyük bir değişime hazırlanıyor. Bu değişim de büyük ihtimalle 26. filmde yaşanacak. Daniel Craig‘in vedasının ardından bu efsanevi karakteri yeni bir oyuncunun devralması bekleniyor. Dolayısıyla dedikodu kazanı şimdiden kaynamaya başladı. Pek çok farklı kaynak enteresan bilgiler sunuyor. Öne çıkan isimler arasında Idris Elba, Henry Cavill, Tom Hardy ve Tom Hiddleston gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Idris Elba iddiaları alevlense de, Superman karakteriyle özdeşleşen Henry Cavill da dikkat çeken adaylardan. Daha önce ajana hayat verdiği yapımlarda yer alması da onu James Bond olarak hayal etmeyi kolaylaştırıyor.

Çalışmalarıyla dikkat çeken BossLogic bu kez Henry Cavill’ı James Bond’a dönüştürüyor. Fotoğraf ise oyuncunun filmografisindeki dikkat çeken işlerden birinden The Man From UNCLE‘dan alınmış durumda. Fotoğrafın üstünde yapılan oynamalarla birlikte Cavill’ın James Bond’a rahatlıkla bürünebileceği ortaya çıkıyor. Bahsettiğimiz bu çalışmayı haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6’da Tom Cruise ve Henry Cavill’ın tanıştığı sahne