reklamı kapat

POPÜLER

james bond idris elba

Idris Elba James Bond iddialarını yalanladı

Geçtiğimiz günlerde olumsuz bir gelişmeyle gündeme gelen James Bond serisinin şansı yaver gitmiyor. Serinin 26. filminde boy göstermesini umduğumuz Idris Elba‘da hayranları üzen bir yalanlama geldi.

Kısaca özetlemek gerekirse bir yandan 25. James Bond filmi için çalışmalar devam ediyor. Bir yandan da Daniel Craig‘in ayrılmasından sonra yeni Bond’un kim olacağı merak ediliyor. Bu konuda öne çıkan pek çok aday var. Idris Elba, Henry Cavill ve Tom Hiddleston gibi isimlerin adı sık sık efsanevi karakterle gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Elba’nın “Elba, Idris Elba” diye tweet atması serinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Beklenen açıklamanın kısa süre içinde gelebileceği düşünülüyordu. Fakat görünen o ki tweet sandığımız anlama gelmiyormuş. Sevilen oyuncu Good Morning Britain programına kısa bir röportaj verdi. Burada kendisine son zamanlarda gündeme gelen James Bond iddiaları da soruldu. Bunların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı sorulduğun Elba açık bir şekilde “hayır” yanıtını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan 25. filmin yönetmenini kaybettiğini sizlere duyurmuştuk. Danny Boyle ekip içi fikir ayrılıkları sebebiyle projeden ayrılmaya karar verdiğini açıklamıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından James Bond’un geleceğinde belirsizlik hüküm sürüyor diyebiliriz.

İlgili video

Spectre fragmanı