reklamı kapat

POPÜLER

james bond

Danny Boyle’ın şaşırtan James Bond kararı

Beyaz perdenin en meşhur kahramanlarından biri olan James Bond yakında 25. filmiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Bu projenin yönetmenliğini Danny Boyle‘ın üstleneceği belli olmuştu. Şimdi ünlü yönetmen bu kararından vazgeçmiş gibi görünüyor.

Aslına bakarsanız James Bond son yıllarda pek çok problemle karşı karşıya kaldı. Önce Bond’a hayat veren Daniel Craig ayrılmak istedi. Fakat stüdyo yaptığı karşı konulmaz teklifle onu son bir macera için geri döndürmeyi başardı. Ardından kamera arkasına geçecek isim için arayış başladı. Uzun süre devam eden belirsizliğin ardından Danny Boyle bu iş için istekli olduğunu ortaya koydu. Ardından resmi anlaşmanın gerçekleştirildiği duyuruldu. Böylece 25. film için çalışmalar resmen başlamış oldu. Fakat işlerin yolunda gittiği günler uzun sürmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Slumdog Millionaire, Trainspotting ve 127 Hours ile tanınan yönetmenin projeden ayrıldığı ortaya çıktı. Bu gelişme James Bond’un resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Yapılan açıklamada “Danny Boyle’ın fikir uyuşmazlığı sebebiyle Bond 25’i yönetmekten vazgeçtiği Michael G. Wilson, Barbara Broccoli ve Daniel Craig tarafından duyuruldu” sözlerine yer verildi. Buradan alınan kararın tamamen yönetmene ait olduğu anlaşılıyor. Fakat perde arkasında neler yaşandığını bilmek mümkün değil. Bakalım merakla beklenen filmin yeni yönetmeni kim olacak?

İlgili video

Spectre fragmanı