reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Yeni James Bond filminin yönetmeni belli oldu

Yeni James Bond filmi için yönetmen arayışı nihayet son bulmuş görünüyor. Yapılan son açıklamalara göre filmin yönetmeni kesinleşti.

Merakla beklenen yeni James Bond filmi için eksikler bir bir kapatılıyor. Daniel Craig’in son bir kez hayat vereceği James Bond filminin yeni yönetmeni Danny Boyle olacak. İngiliz film yapımcısı tarafından yapılan açıklamaya göre senaryo çalışmaları da başlamış. “Aslında her şey senaryoya bağlı.” diyen Boyle, işlerin planlandığı gibi gitmesi durumunda Bond çekimlerinin yıl sonunda başlayacağını müjdeledi. John Hodge’la senaryo üzerinde çalıştıklarını belirten Boyle, “John Hodge’la heyecan verici bir fikrimiz var ve John şu an o konuda yazıyor. Ve filmin geleceği tamamen buna bağlı.” diyor. Boyle’ın Bond için ilginç planları var gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni film için eksikler tamam

Yönetmen de resmileştiğine göre şimdi hayranlar uzun bir bekleyişe geçiş yapacak. Bu yıl sonu çekimlerin başlaması durumunda filmi en iyi ihtimalle 2019 bahar aylarında seyredebileceğiz gibi görünüyor. Daniel Craig’in James Bond karakterine nasıl bir veda edeceği ise en çok merak edilen detaylardan. Hatırlarsanız bu rolü istemediğini defalarca belirten Craig’i ikna etmek pek kolay olmamıştı. Slumdog Millionaire’in yönetmeni Danny Boyle’un Bond serisine katkısını önümüzdeki aylarda göreceğiz.