reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Eski James Bond yönetmeninden şaşırtıcı Robert Pattinson açıklaması

Son zamanlarda Batman söylentileri vesilesiyle Robert Pattinson ismini sık sık duyar olduk. Son olarak onu gündeme getiren isim son James Bond filmini yönetmekten son anda vazgeçen Danny Boyle oldu.

Normalde Robert Pattinson’ın adı anılınca akla gelen Twilight ya da Türkçe ismiyle Alacakaranlık serisi oluyor. Fakat genç oyuncu geçtiğimiz yıllarda kendisini fazlasıyla geliştirdi. Rol aldığı farklı yapımlarla oyunculuğunu gözler önüne sermeyi başardı. Son dönemlerde rol aldığı High Life, Good Time, Queen of the Desert ve Life gibi filmlerle sandığımızdan farklı bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Son zamanlarda da Ben Affleck‘in bıraktığı The Batman filmiyle gündeme geliyor. Warner Bros stüdyoları ve filmin yönetmeni Matt Reeves’in Robert Pattinson üzerinde anlaşma sağladığı ifade ediliyor. Henüz resmi bir açıklama gelmese de, bu gelişmeye kesin gözüyle bakılıyor.

“Pattinson James Bond olsun”

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Robert Pattinson’ın adı şimdi de James Bond ile gündemde. 25. Bond filmini yönetmekten vazgeçmesiyle şaşırtan Danny Boyle The Guardian‘a konuştu. Görüşlerini şu sözlerle ifade etti: “Şaşırtıcı ama geçtiğimiz günlerde oturup düşünüyordum ve Robert Pattinson’ın James Bond olmak için uygun bir isim olduğunu fark ettim. Pattinson çoktan 30lu yaşlarına girmiş olmalı. Sean Connery bu karakteri canlandırırken kaç yaşındaydı? Bence Pattinson şu an Bond için hazır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun zamandır pek çok ünlü oyuncunun adı James Bond’la birlikte anılıyor. Danny Boyle’ın bu açıklamasıyla birlikte listeye Robert Pattinson da eklenmiş oldu. Bakalım onun bu görüşü internet dünyasının desteğini alacak mı?