reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Çok konuşulan James Bond iddiası yalanlandı

James Bond dünyasının 25. filmi büyük bir merakla beklenirken söylentiler aldı başını gitti. İnternet dünyasında büyük yankı uyandıran iddianın ise gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi 25. James Bond filmi son birkaç yıldır gündemden düşmüyor. Önce Bond’u canlandıran Daniel Craig‘in seriden ayrılma isteği ortaya çıktı. Tecrübeli oyuncu büyük çabalar sonucunda ikna edildi. Ardından filmin yönetmeni olarak Danny Boyle açıkladı. Fakat bu süreç uzun sürmedi. Başarılı yönetmenin 25. Bond filmini yönetmekten vazgeçtiği ortaya çıktı. Yaşanan bu git gelli sürecin ardından James Bond cephesinde bir sessizlik durumu hakimdi. Bu süreçte serinin hayranları 25. filme dair çeşitli teoriler üretiyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunlardan biri filmin adının Shatterhand olacağı yönündeydi. Serinin yapımcılarından Barbara Broccoli, hayranlar tarafından hazırlanan Shatterhand logosunu imzalayınca filmin adının gerçekten bu olacağı iddiaları internette dolaşmaya başlamıştı. Sosyal medyada dolaşan bu fotoğraf 007 James Bond Instagram hesabından paylaşıldı. Altına “güzel imza” yazılarak söylentilerin doğru olmadığı oldukça düz bir şekilde ifade edilmiş oldu.

Henüz James Bond’un son filminin adı ne olacak, bilmiyoruz. Fakat film 8 Nisan 2020‘de izleyici karşısına çıkacak. Bakalım bu çalkantılı sürecin ardından ortaya nasıl bir sonuç çıkacak.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı