reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Büyük şaşkınlık yaratan yeni James Bond iddiası

Başrolünü Daniel Craig’in üstlendiği 25. James Bond filmi son günlerde fazlasıyla şaşırtıcı bir iddiayla gündeme geliyor. Filmin bir sonraki 007’yi izleyicilere tanıtacağı söyleniyor. Fakat seçilen oyuncu kimsenin beklemediği bir isim gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi 25. Bond filmi uzun zamandır üzerinde çalışılan bir proje. Başlangıçta Daniel Craig bu filmde yer almak istememiş ancak stüdyo tarafından ikna edilmişti. Ardından yönetmen konusunda büyük sıkıntılar yaşandı. Son olarak projeyi üstlenen isim Cary Fukunaga oldu. Bond’un bu yeni macerasında kötü adam olarak izleyeceğimiz isim ise Rami Malek olacak. Bohemian Rhapsody filmiyle Oscar kazanan oyuncunun farklı bir kötüyle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Tüm bu zorluklar yetmezmiş gibi James Bond şimdi de yeni bir söylentiyle gündemde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Bond sonrası yeni 007

Artık duymayan kalmadı, Daniel Craig’in ardından bu önemli rolü kimin devralacağı büyük merak konusu. Adı Bond ile anılan pek çok yetenekli oyuncu bulunuyor. Kimileri ise onun bir kadın veya siyahi bir oyuncu tarafından canlandırılmasının zamanının geldiğini düşünüyor. Son iddialara göre bu iki istek birlikte gerçeğe dönüşebilir fakat bu beklenenden farklı bir şekilde olacak. Captain Marvel filminde seyrettiğimiz Lashana Lynch‘in yeni 007 olduğu söyleniyor. Bunun nedeni ise James Bond’u filmin başında emekliye ayrılmış şekilde görecek olmamız. MI6 yeni bir 007 bulacak ve onu James Bond’la tanıştıracak. Tahminen bu isim izleyicilerin beğenisini toplamayı başarırsa bir sonraki James Bond olarak karşımıza çıkacak.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı