reklamı kapat

POPÜLER

25. James Bond

25. James Bond filminin son bulan isim gizemi

Başrolünü Daniel Craig’in üstleneceği 25. James Bond filminin detayları giderek netlik kazanıyor. Sonunda filmin gerçek adının ne olacağı da ortaya çıktı. Böylece bir gizem daha son bulmuş oldu.

Öncelikle isterseniz serinin yirmi beşinci filmine dair bildiklerimizi tekrar hatırlayalım. Başlangıçta Daniel Craig bu filmde yer almak istememiş hatta o dönemde çok iddialı açıklamalara imza atmıştı. Fakat sonrasında stüdyo tarafından ikna edilmişti. Sonrasında yaşanan yönetmen sıkıntıların ardından kamera arkasına geçecek ismin Cary Fukunaga olacağı netlik kazandı. Beraberinde filmin kötü adam olarak Rami Malek’i izleyeceğimiz belli oldu. Bu süreçte 25. James Bond’un farklı iddialarla sık sık gündeme gelmesine şahit olduk. Filmin çekimleri daha ismi belli olmadan başladı. Fakat sonunda bu belirsizlik de son buldu.

25. James Bond filmi No Time To Die

Beklenen açıklama sonunda James Bond’un resmi Twitter hesabı üzerinden geldi. Filmin isminin No Time To Die olacağı açıklandı. Daha önceden projenin A Reason to Die olarak adlandırılacağı iddia ediliyordu. Görünen o ki bu iddia gerçekten çok uzak değilmiş. İsim ufak bir değişikliğin ardından netlik kazanmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

No Time To Die filmi önce İngiltere’de 3 Nisan 2020’de izleyici karşısına çıkacak. Ardından Amerika’da 8 Nisan 2020’de vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi de şimdilik 3 Nisan 2020 olarak görünüyor ancak bu durum ileride değişir mi, bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı