reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

James Bond filmi No Time to Die fragmanıyla karşımızda [İzle]

Uzun zamandır konuşulan James Bond filmi No Time to Die sonunda fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bizleri yine nefes kesen bir hikaye bekliyor gibi görünüyor.

25. James Bond filminin son yıllarda gündemi fazlasıyla meşgul ettiğini söyleyebiliriz. Bunun en önemli sebebi başrolde izlediğimiz Daniel Craig’in ayrılık kararı almasıydı. Oyuncu hiçbir şekilde seriye dönmeyeceğini ifade ettikten sonra stüdyo tarafından son bir hikaye için ikna edildi. Ardından uzun süren yönetmen arayışlarına şahit olduk. Kamera arkasına geçen isim Cary Fukanaga oldu. Son olarak filmin kötüsü olarak Oscar Ödüllü Rami Malek seçildi. O zamandan beri filme dair yeni detaylar zaman zaman gündeme gelse de, yaşanan en büyük gelişmenin bu fragman olduğunu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son James Bond macerası

İsmi No Time to Die olacak filmin başrolünde son defa Daniel Craig yer alacak. Ona Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux ve Billy Magnussen gibi isimler eşlik ediyor. Fragmanda görüyoruz ki Bond aslında tatilde ve hatta çevresindekilerin bazıları tarafından öldüğü zannediliyor. Ancak eski arkadaşlarından Felix Leiter’in yardımını istemesiyle tatil son buluyor. Kaçırılmış bir bilim adamını kurtarmak için büyük macera başlıyor. James Bond’a serinin tanıdık yüzleri de bu görevinde yardımcı oluyor.

Yönetmenliğini Cary Fukanaga’nın üstlendiği No Time to Die filmi 8 Nisan 2020‘de vizyona girecek. Paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.