reklamı kapat

POPÜLER

Escobar Fold 1 katlanabilir telefon
Escobar Fold 1 katlanabilir telefon
Escobar Fold 1 katlanabilir telefon

Pablo Escobar’ın kardeşinden “ucuz” katlanabilir telefon!

Dünyanın en büyük uyuşturucu tacirleri arasında yer alan Pablo Escobar‘ın kardeşi Roberto Escobar, “Escobar Fold 1” isimli bir katlanabilir telefon ile karşımızda.

Karşımıza zaman zaman gerçekten ilginç telefonlar çıkıyor. Bunların en beklenmediklerinden birisi ise kesinlikle Escobar Fold 1 isimli bir katlanabilir telefon olmuş durumda. Netflix’in “Narcos” dizisi sonrasında tanımayanın kalmadığı Pablo Escobar, biliyorsunuz zamanında uyuşturucu kaçakçılığı üzerinden akıl almaz miktarda para kazanmış bir isim. İşte bu yüzlerce insanın ölümünden sorumlu uyuşturucu tacirinin kardeşi Roberto Escobar, “Escobar Inc” şirketi üstünden Escobar Fold 1 modeliyle katlanabilir telefon pazarına adım atmış durumda. 1.300 dolarlık Royole FlexPai modelini akıllara getiren telefon, açıklandığı kadarıyla sadece 350 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Fiyatı gerçekten çok iddialı olan telefon, baktığımız zaman Android Pie üstüne kuruluyor, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor ve Adreno 640 grafik birimini kullanıyor. 6 GB/128 GB, 8 GB/512 GB RAM + depolama seçenekleriyle gelen model, 4.000 mAh pile ve 7,8 inç 1920×144 piksel esnek AMOLED ekrana sahip. Bünyesinde 16 megapiksel F1.8 + 20 megapiksel F1.8 olmak üzere ikili kamera yer alan Escobar Fold 1, 320 gram ağırlığında deniyor.

Escobar Fold 1 katlanabilir telefon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Escobar Fold 1, Pablo Escobar adını yaşatan ilginç bir katlanabilir telefon

Direkt olarak buradan alınabilen telefon, gerçekten çok ilginç görünüyor. Nasıl bu kadar ucuza satıldığı anlaşılamayan katlanabilir telefon, bakalım geniş bir kitleye ulaşabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni Android tablet modeli