reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Pablo Escobar Roberto Escobar Escobar Fold 2
Pablo Escobar Roberto Escobar Escobar Fold 2

Escobar Fold 2 / Samsung Galaxy Fold

Pablo Escobar’ın kardeşinden yeni katlanabilir telefon: Escobar Fold 2

Dünyanın en büyük uyuşturucu tacirleri arasında yer alan Pablo Escobar‘ın kardeşi Roberto Escobar, Escobar Fold 2 isimli yeni bir katlanabilir telefon tanıttı.

Advertisement

Yüzlerce insanın ölümünden sorumlu uyuşturucu taciri Pablo Escobar‘ın kardeşi Roberto Escobar, geçtiğimiz yıl karşımıza Escobar Fold 1 isimli bir akıllı telefon ile çıkmıştı. Escobar Inc şirketi üstünden tanıtılan ve 1.300 dolarlık Royole FlexPai modelini akıllara getiren bu telefon, sadece 350 dolarlık bir fiyat etiketiyle oldukça ses getirmişti. Roberto Escobar şimdi ise yeni bir katlanabilir telefon modeli daha tanıttı. Bu sefer gelen yeni modelin adı direkt olarak Escobar Fold 2 olarak geçiyor. İsminden ve tasarımından anlayabileceğiniz üzere Samsung Galaxy Fold‘u taklit eden telefon, aktarıldığı kadarıyla sadece 399 dolar fiyat etiketine sahip. Galaxy Fold’un 1.980 dolara satıldığı düşünüldüğü zaman çok ama çok ucuz olan telefondan, 200 bin adet üretilecek deniyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, 4.380 mAh pil, 7,3 inç 2152×1536 piksel AMOLED ekran ve 8 GB RAM üstüne kuruluyor. Toplam beş farklı kamera ile karşımıza çıkan telefon, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor, parmak izi sensörünü yanında taşıyor ve Android 10 işletim sistemiyle geliyor.

Pablo Escobar Roberto Escobar Escobar Fold 2

Escobar Fold 2 / Samsung Galaxy Fold

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Escobar Fold 2, Pablo Escobar adını yaşatan ilginç bir katlanabilir telefon daha

İlk modelin satışını yapamadığı aktarılan Roberto Escobar, bu modeli satmakta oldukça kararlı görünüyor. Bu kadar ucuza nasıl satılabildiği anlaşılmayan telefon, mart ayında satın alanlara gönderilecek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yakında gelecek yeni modeli