reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

John Wick 4

Dikkatli izleyicilerin keyifli John Wick 4 beklentisi

Başrolünde Keanu Reeves’i göreceğimiz John Wick 4 filminin yolda olduğunu biliyoruz. Üstelik hayranların bu filmden oldukça şaşırtıcı ama önemli bir beklentisi var.

Advertisement

Öncelikle hemen kısa bir hatırlatma yapalım. John Wick’in ilk filmini hatırlıyorsanız kahramanımızın macerası arabasının çalınması ve bu sırada köpeğinin öldürülmesiyle başlamıştı. Sonrasında kahramanımız arabasını geri almayı başarmış ve Aurelio‘ya tamir için götürmüştü. O da tamir etmenin biraz uzun süreceğini ancak halledilebilecek bir sorun olduğunu söylemişti. Seride şimdiye kadar üç film seyrettik ancak John Wick hala arabasına kavuşamadı. İzleyicilerin dördüncü film beklentilerinden biri de tam olarak bu gerçek etrafında şekilleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkatli izleyicilerin John Wick 4 beklentisi

İlk filmi izlerken hepimizin aşık olduğu siyah Mustang’e ne oldu? John Wick hayranları bunu öğrenmek istiyor. Dördüncü filmde bu detaya yer verileceğini umuyorlar. Düşünceler ise şu yönde: İkinci film döneminde aracın tamirinin gerçekleştiğini ancak John Wick’e teslim etmenin mümkün olmadığını düşünüyorlar. Aurelio, John’un afaroz edildiğini öğrendikten sonra aracı kendisinin koruması gerektiğine karar vermiş olabilir. John Wick 4 sonrasında kahramanımız geri dönüp arabasını sapasağlam teslim alabilir.

Açıkçası o kadar aksiyon içinde izleyicilerin Mustang’i unutacağını tahmin ediyorduk. Fakat son yıllarda seyirciler fazlasıyla dikkatli. Bakalım onların bu keyifli beklentisi karşılığını bulacak mı? Cevabı dördüncü filmin 21 Mayıs 2021‘de vizyona girmesiyle elde edeceğiz.

İlginizi çekebilir

Black Widow filminden Super Bowl tanıtımı