reklamı kapat

POPÜLER

John Wick

Keanu Reeves’in beğenmediği John Wick’i öldürme planı

Beyaz perdenin en sevilen karakterlerinden John Wick bir türlü öldürülemiyor. Fakat Keanu Reeves’in rol arkadaşlarından Tim Allen‘in bu konuda dikkat çekici bir fikri var. Yalnız bu fikrin Reeves tarafından beğenilmediğinin altını çizmek gerekiyor.

Sıradan bir aksiyon filmi kahramanı olarak karşımıza gelen John Wick’in macerası gördüğü büyük ilginin ardından devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda John Wick 4’ü izleyeceğimizi biliyoruz. Hatta beşinci film ve aynı dünyada geçen The Continental dizisi de yolda. Bu süreçte karakterin karşısına çıkan herkesi alt ettiğini ve bir türlü öldürülemediğini görüyoruz. Keanu Reeves’in Oyuncak Hikayesi 4‘ten rol arkadaşı Tim Allen ise Wick’i kolayca öldürebileceğini düşünüyor. Üstelik bu fikrini Keanu Reeves‘e de anlattığını açıkladı.

John Wick nasıl öldürülür?

“Bir ara John Wick’i nasıl öldürebileceğime dair planlarımı ona anlattım. ‘Merhaba Keanu. Eğer filmdeki kötü adamlardan biri olsaydım Wick’i şöyle öldürürdüm: Öncelikle etrafı çevrili alanlardan uzak dururdum. John Wick’in evinin dışında beklerdim. Çünkü onun bir köpeği olduğunu biliyorum. Bu köpeği mutlaka yürüyüşe çıkartması lazım. O sırada ben sokağın karşısında elimde bir tüfekle bekliyor olurdum. Dışarı adım attığı anda da onu vurur ve öldürürdüm.’ Bu fikri söylediğimde Keanu Reeves gözünü bile kırpmadan ‘John Wick senin evinin karşısında pusu kurduğunu fark ederdi’ diye cevap verdi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğru Tim Allen’in fikri pek yaratıcı değil. John Wick’le birebir mücadeleye girmezse onu öldürebileceğine inanıyor ancak biz de Keanu Reeves ile aynı fikirdeyiz. John Wick kendisine pusu kurulduğunu mutlaka fark ederdi.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı