reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 4 Keanu Reeves

John Wick 4 çekimlerinin önündeki en önemli engel

Keanu Reeves başrolündeki John Wick 4 için hayranlar şimdiden çok heyecanlı. Ancak filmin çekimlerinin önünde can sıkıcı bir engel var.

Aksiyon tutkunlarının bir an önce gelmesini istediği filmler listesinde zirveyi zorlayan John Wick 4, 21 Mayıs 2021’e kadar vizyondaki yerini almayacak. Ancak bu süre zarfında yeni filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da şimdilik büyük bir belirsizlikte gibi görünüyor. Film serisinde Continental Oteli’nin sadık çalışanı Charon olarak karşımıza çıkan Lance Reddick, Comicbook‘a yaptığı açıklamada film ekibinin şimdilerde Keanu Reeves ile çekimleri doğru bir tarihe oturtmaya çalıştığını kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves, yoğun programı içinde John Wick 4 için yer arıyor

Çekimlere başlamalarındaki en önemli detayın zamanlama olduğunu kaydeden Reddick; “Son duyduğum senaryonun hazır olmadığıydı. Ancak bu bir ay önceydi. Senaryo üstüne çalıştıklarını biliyorum ama problemin asıl kısmı zamanlamada. Keanu şimdilerde Matrix 4 içn imza attı ve yeni Bill & Ted yaklaşıyor. Üç seri arasında gidip geliyor şu sıralar ve bir sonraki işinin John Wick 4 mü yoksa Matrix 4 mü olacağını bilemiyorum.” sözlerini dile getiriyor.

Bildiğiniz gibi yeni Bill & Ted filmi çekimleri tamamladı ve 21 Ağustos 2020’de vizyona girecek. Ancak bu vizyon öncesi Reeves’in bir tanıtım turuna çıkacağı anlamına geliyor. Matrix 4, 2022’ye kadar vizyondaki yerinin almayacak ancak hem üzerindeki baskı hem de daha uzun sürecek olan bir çekim sonrası süreci için Matrix 4’ün daha erken tamamlanması gerekebilir. Bu durumda gerçekten de dördüncü filmden önce Keanu Reeves, Matrix 4 çekimlerini tamamlamak isteyebilir. Tüm bunlarınsa yakın bir zamanda çözülmesi gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Keanu Reeves şimdi de Sünger Bob filminde