reklamı kapat

POPÜLER

Pablo Escobar iPhone 11 Pro

Pablo Escobar’ın kardeşinden yüzde 50 daha ucuz iPhone 11 Pro!

Pablo Escobar‘ın kardeşi Roberto Escobar tarafından satılan Escobar Fold 2 katlanabilir telefon modelinden sonra bu sefer altın kaplama iPhone 11 Pro gündemde.

Yüzlerce hatta belki daha fazla insanın ölümünden sorumlu uyuşturucu taciri Pablo Escobar‘ın öz kardeşi Roberto Escobar, geçtiğimiz yıl karşımıza Escobar Fold 1 ile çıkmış, daha sonra ise Escobar Fold 2 akıllı telefon modelini tanıtmıştı.Direkt olarak Samsung Galaxy Fold‘u taklit eden bu telefonun, daha sonra aslında gerçek Galaxy Fold üstüne kurulduğu ortaya çıkmıştı. Buna rağmen Galaxy Fold gibi 1.980 dolara değil sadece 399 dolara satılan telefon, o zaman bir dolandırıcılık ürünü denilmişti. Sonrasında telefonu satın alan bazı kişilere gönderen şirket, burada da yenilenmiş cihazları kullanıyordu. İşte bunun bir benzeri daha gündemde. Şu an Roberto Escobar resmi internet sitesi üstünden yenilenmiş ancak garip şekilde altın kaplanmış iPhone 11 Pro satışı yapıyor. Çok ilginç olarak da bu telefon için sadece 499 dolar isteniyor. Biliyorsunuz iPhone 11 Pro’nun normal satış fiyatı 999 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu telefonuna verilen isim ise şu: “ESCOBAR GOLD 11 PRO

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu iPhone 11 Pro ile Pablo Escobar adı maalesef bir kez daha gündeme geliyor

Zarar görmüş cihazları tamir eden ve onları altın kaplayarak tekrar satan firma, bu sefer gerçek bir stoğa da sahip gibi görünüyor. Escobar Inc bir şekilde gündem olmayı sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Çok merak edilen yeni modellerden Vivo X50 Pro

İLGİLİ HABERLER