reklamı kapat

POPÜLER

Eeyo 1 elektrikli bisiklet
Eeyo 1 elektrikli bisiklet

Son dönemdeki en iddialı elektrikli bisiklet: “Gogoro Eeyo 1”

Elektrikli bisiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer ise son dönemdeki en iddialı modellerden olan Gogoro Eeyo 1 karşımızda bulunuyor.

Elektrikli bisiklet dünyasının en yenisi Gogoro Eeyo 1, ilk olarak modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan model, oldukça şık görünüyor ve gelecek çizgisini iyi yansıtan önemli modeller arasına yerleşiyor. Direkt olarak şehir kullanıma odaklanan ve bünyesinde bir süspansiyon sistemi yer almayan bisiklet, bu açıdan çok konforlu görünmüyor. Standart zincir yerine kayış sistemi kullanmasıyla sevindiren bisiklet, sadece 11,9 kg ağırlığında olmasıyla da öne çıkmayı biliyor. Bu sayede bisikleti taşımak çok kolay hale geliyor. Arkasında yer alan 250W hub motoruyla Avrupa özelinde 25 km/s hıza çıkılmasına aracılık eden bisiklet, bünyesine çok iyi gizlenen 123 Wh pil paketi barındırıyor. Bu pil ile spor modunda 64 km, ekonomi modunda ise 88 km menzil elde edilebiliyor. Bu da şehir için gündelik kullanım için fazlasıyla yeterli görünüyor. Önde disk fren kullanan Gogoro Eeyo 1, yerleşik olarak bir ekrana sahip. Ancak üst kısma aşağıda da görebileceğiniz gibi telefon konumlandırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gogoro Eeyo 1 elektrikli bisiklet yalnız gelmedi

Bisikletin bir de Eeyo 1s versiyonu yer alıyor. Bu versiyon hemen her yerine karbon fiber parçalar kullanıyor. Aynı zamanda kendisine özel beyaz bir rengi de olan bisiklet, yaklaşık olarak 4.599 dolar fiyat etiketine sahip. Kişilerin Eeyo 1 içinse 3.899 dolar ödemesi gerekiyor. Fiyatlardan anlaşılabileceği üzere çok üst seviye birer seçenek oluşturan modeller, tam olarak alanın “spor otomobilleri” olarak nitelendiriliyor. Bisikletin aşağıda görebileceğiniz şarj istasyonu da gerçekten çok güzel görünüyor.

İlginizi Çelebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin